APLIKO ONLINE | KONTAKT
 
Publikime dhe statistika

Raporte vjetore

Raporte mujore

 

Produkte
 

Partnere dhe kliente

Partnere

Kliente

 

 
Njoftim per Shtyp mbi Bashkimin
Tiranė, mė 16 Tetor 2014 Njoftim pėr Shtyp:  Bashkimi i kompanive Sigma VIG sh.a dhe Interalbanian VIG sh.a Tė nderuar klientė tė Sigma VIG sh.a dhe Interalbanian VIG sh.a, Sigma VIG dhe Interalbanian VIG...

Dokumentat per bashkimin e kompanive
  Projekt Marrerveshje Bashkimi    Raport i Bordit te Drejtoreve mbi shkrirjen e dy kompanive   Raporti i Deloitte    

NJOFTIM PER THIRRJEN E ASAMBLESE SE PERGJITHSHME
NJOFTIM PER THIRRJEN E ASAMBLESE SE PERGJITHSHME Vendi:  Zyrat Qendrore tė Interalbanian Vienna Insurance Group...

VIENNA INSURANCE GROUP IN 1ST- 3RD QUARTER OF 2012
   VIENNA INSURANCE GROUP IN 1ST- 3RD QUARTER OF 2012

interalbanian Key Figures 2012
Janar - Korrik 2012 Janar - Gusht 2012 Janar - Shtator 2012 Janar - Tetor 2012 Janar - Nentor 2012

Rezultatet e Vienna Insurance Group ne 2011
Rezultatet e Vienna Insurance Group ne 2011

Vienna Insurance Group nė Shqipėri
Rritja e aktivitetit pėrmes blerjes sė Interalbanian Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe ka nėnshkruar mė 21 tetor nė Tiranė kontratėn pėr blerjen e shoqėrisė shqiptare tė sigurimeve...

 
Login

Emri


Fjalekalimi
 

Email Login

Emri


Fjalekalimi
 

Raporto nje dem
Dem ne prone
Dem motorik
Dem Shendetesor